Çocuk Gelişimi Uzmanı

Uzmanannem.com’un çocuk gelişim uzmanı sahibesi Sibel Özdemir seminerler ve ropörtajlar aracılığı ile de anne babalara ve de eğitimcilere destek veriyor.

Gerek Ankara içinde , gerekse şehirdışında bir çok kez seminerler düzenlemiş olan Özdemir, talep halinde yeni konuları ,farklı başlıkları bir araya toplayarak seminerlerine devam ediyor.

Çocuk gelişimi uzmanı Sibel Özdemir;
bebeklik dönemi ile ilgili sorunlar, gelişim evreleri, erken çocukluk dönemi, okul çağı ve sonrası gibi bir çok temel konuda bugüne kadar  seminerler düzenlemiş , halen de en yeni bilgilerle danışanlarını aydınlatmaktadır.

Her çocuk kendine özgü bir tabiatla dünyaya gelmekte ve doğduğu andan itibaren önce kendi  anne babasından sonra ise yakın çevresinden aldığı uyarılarla kişiliğini şekillendirmektedir. Bu sebepledir ki ; davranış şekillerimiz , durumlara verdiğimiz tepkiler, çocuğa karşı duygusal yaklaşımımız son derece önem arzeder.

Çocuk gelişim uzmanları türlü yollarla anne babalara ulaşmayı ve yol gösterici olmayı ana hedef olarak kendilerine amaç edinirler.Sibel Özdemir’de diğer meslektaşları gibi yoğun bir emekle çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

Yorum Yazın

Navigate