Blogger Tasarımı

Son bir kaç yıldır artan e-ticaret’in bir koluda ev hanımlarının blogger üzerinden satmış olduğu ürünler. Ürünlerinizi satarken verdiğiniz hizmetin ve ürünün kalitesi kadar insanların size ulaştığı bloğun tasarımıda çok büyük bir referans. Bu nedenle web tasarım yani blogger tasarımı çok önemli.

Blogger tasarımı yaptırırken alacağınız hizmetin kaliteside önemli tabi. Bu hizmeti web tasarım referanslarım ile sağlarken neden blogger tasarımı ilede sağlamayayım ki dedim ve blogger tasarımı yapmaya karar verdim.

İlk önce örnek basit bir blogger tasarımı ile başladım. Ardından şeker tatlar bloğunu tasarladım. Profesyonel blogger tasarımı istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Blogger Tasarım Fiyatları

Blogger Tasarımı Fiyatı : (Fiyat için iletişime geçmeniz gerekmektedir.)

Watsapp : 0555 607 73 35

 Blogger Tasarım

 

Şeker tatlar butik kurabiye & Butik pastalarından denemek isterseniz sizide Şeker Tatların şeker dünyasına bekleriz –>> Butik Kurabiye

orum yapılmış

  1. Pingback: Yeni Blogger Tasarımımız | Trend mobilya modelleri,Dekorasyon Önerileri, Trend Moda 2013, Trend Moda 2014, Trend Mobilya, Trend Mutfak Modelleri , Örgü Modelleri, Dantel Örnekleri

  2. Pingback: Yeni Blogger Tasarımımız – Modarimo

Yorum Yazın

Navigate