İsimtescil.net Hakkında Yazdığım “Şikayet Var” Sitesindeki Şikayetim!

Ben isimtescil.com’ dan sadece domain satın alıyordum. Bir gün bir ssl satın aldım. Kodların değişmesi gerekti. Bir tane bu işten anlayan bir personel bulamadılar. Sonra o ssli iade etmek istediğimi söylediğimde yurtdışından alınıldığı ve iadesi mümkün olunmadığı söylendi. O zamanlar inandım. Fakat şimdi ben kendim direk yurtdışından ssl alıyorum ve görüyorum ki ssli istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. İsimtescil.net paramı haksız yere aldı. Neyse önemli değil dedim bende.

Daha sonraları bir host gerekti bana. İsim yapmış bir firmadan almak istiyordum. Aklıma yine İsimtescil.net geldi. Host için bana vaad ettikleri şeyler. Türkçe Panel. 100 gb Trafik. Paneli bir açtım İngilizce. Aradım sordum bu niye böyle diye. Efendim daha Türkçe paketi hazır değil dediler. Peki o zaman kampanyada niye öyle yazıyorsunuz dedim? Ses yok. 100 GB trafik yerine 40 GB trafiğide görünce artık benim sinirlerim kalktı iyice. Ardından benim diğer hostlarda bedava aldığım statik ip için 25$ KDV diye bir fiyat biçtiklerinde tamamen vazgeçtim. Hostu iade etmek istedim, aldığımdan 2 saat sonra.

Tabi isimtescil.net beni oyalamaya başladı. İlk söyledikleri söz “Şirket prensibi para iadesi yapmıyoruz!” Ya dedim böyle bencilce bir şirket prensibi mi olur? Ses yok. Benim alım işlemleri yaparken her daim konuştuğum F* Bey ile görüşmem gerektiği söylendi. Tamam dedim. Fakat o F*Bey’e hiç bir zaman ulaşamadım. Paramı iade etmediler. Bankada tanıdığımız vardı Allah’tan zorla geri aldık parayı.Şimdide isimtescil.net’teki hesabımı dondurmuşlar kardeşimin kartını kullandım diye ki ben o akrtı o sitede 2 yıldır kullanıyorum.*

Saygılar.

orum yapılmış

 1. Yalana Bak Yaa 100 GB lık Host Paketi Yokki Arkadşaım isimtescil.net Bence Türkiyenin En yii Host Firması

 2. admin

  Türkiye’nin en iyi firması mı? 🙂

  http://www.zoque.net/alan-adi-domain/25799-isimtescil-net-ile-illgili-kisisel-tecrubelerim/

  bu birinci link iyice oku..:)

  http://www.sikayetvar.com/firma/f/6266

  bu da ikinci link. daha çok varda bunlar yeter herhalde..:)

  Ayrıca isimtescil.net’in bir ara öyle bir kampanyası vardı. Normal paket değil bayi paketi idi bu. Bir verdi adamlar 40 gb. Dolunca arttıracaklarmışlar..:):)

  Ben isim tescille 2 yıl çalıştım benim 15 domain 2 ssl bir host ve extra hizmet aldım(!) benim malımı bana anlatma yani..:)

 3. Adamlar süper iş yapıyorlar, durduk yere karalamayın türkiyenin en iyi firması bence, önce sorunu kendinde ara, ayrıca beni 50 nin üzerinde hosting paketim var nezaman destek istesem anında yardımcı oluyorlar Bencede iyi yapmışlar hesabını kapatmakla

 4. admin

  Yukarıda verdiğim linkleri sende bir araştır istersen. İsimtescil kadar amatör çalışan bir firma görmedim ben daha şimdiye kadar. Merak etme bende 1 yıl boyunca sorunsuz çalıştım. Ama sorun satın aldığım bir şeyi iptal etmek isteyince başladı. Sende yanlışlıkla bir şey satın al bakalım paranın iadesini iste neler çekiyorsun görürsün… Ayrıca 50’nin üzerinde hostingi isimtescilden almak yerine bir server kiralasan inan bana daha karlı çıkarsın ve sunucun senin olur, hızıda muhteşem olur. Başkasının sitesi yüzündende senin sitelerin zarar görmez. Ben böyle yapıyorum artık hiç bir firmaya güvenim kalmadı…

 5. Ben bu kadar rezil bir yer görmedim. Utanma sıkılma da yok bunlarda, gigabaytlarca verinin olduğu aylarca uğraştığımız site uçtu, verdikleri cevap “yapacak bir şey yok” kepazeliğin daniskası olan bu firmayı her yerde rezil edeceğim.Aman uzak durun.

 6. merhabalar benim ilahiler dinle sitem var http://www.ilahilerinidinle.com ilahi izleme sitesi ve isimtescil barındırdığım 11 sitemi 2 gündür farklı bahanelerle kapalı tutuyor. Böyle rezil bir firma görmedim hosting konusunda asla yanaşmayın bence pro paket alarak kullandığımızı hostingleri aynı ip üzerinden bize kakaladılar.İlahi sitelerim birinci sayfadan 22 nci sayafya düştü saolsunlar. Onlardan değil hosting sakız bile almam.Araştırıyorum şu anda ya almanya yada hollanda lokasyonlu bir firmayı çünkü isim tescil kıbrıs kullanıyor. Fbs eski ortağının sistemi üzerinden ve turkcell super online altyapısı ama ucuzuna kaçmışlar ne diyeyim bizim türkler sahtecilikte bir numara böyle giderse her zamanki gibi elin gavurları ekmek yiyecek .

 7. isimtescille alışveriş yapıp memnunum diyen varsa ya isimtescil tanıdığıdır ya bir çıkarı vardır. verdiğim paralar haram zıkkım olsun

 8. 1 ekimde domain aldım. bugün 4 ekim hala domaini üzerime vermediler. Bunlar payasayı dolandırıp kayıplara karışacaklar anlaşılan. Sahibini tutuklamışlar ayrıca keşke araştırıp öyle alsaydım. Ne bileyim daha önce aldığımda bir sorun yaşamamıştım. İsimtescil.net bitmiştir arkadaşlar. isteyene fatura resimini gösteririm.

Yorum Yazın

Navigate