orum yapılmış

 1. Av. Seyit Akcan

  M. Sonat Kırkağaçlıoğlu’na yapmış olduğunuz hakareti 7 iş günü içerisinde silmediğiniz takdirde delil oalrak kullanılacak bu sitenin ardından maddi manevi tazminat davası tarafınıza açılacaktır.

  Bilgilerinize önemle duyurulur
  Seyit AKCAN
  Akcan Hukuk Bürosu
  Erymana Avm no 8 Eryaman Ankara

 2. admin

  Ya hala çakallık peşindesin ya ne diyeyim daha… Böyle bir avukat yok, avukatlık bürosu yok, websitesi yok, ayrıca e-mail attım sözde avukata ” This is an automatically generated Delivery Status Notification.

  Delivery to the following recipients failed.

  seyit.akcan@seyitakcan.av.tr” böyle bir mesaj geldi. Lütfen tercüme etde bilelim neymiş bilelim bu hata? 250 TL’yi hesabıma yatırmadan peşini bırakmıyacam. Trilyonluk adam olsam o 250 TL’yi istiyorum.

  Merak etme bu şikayet olayını dahada geliştirecem. Adwords kuponlarımı bile senin için harcayacam gerekirse. Maksat seni zarara uğratmak. Bu 250 TL senden binlerce TL olarak çıkacak. Damarıma basmayacaktın…

 3. Pingback: Ebubekir Seyit Akyol » 24 Saat yetmiyor, İstanbul dar geliyor…

 4. Mehmet Sonat Kırkağaçlıoğlu

  yarın davanı açıyorum görecez bakalım kim çakal . ben senin ruhunu satın alırım sen kimsin zavallı görecez bakalım kim zarara uğrayacak

 5. admin

  Haksızken haklı mı çıkacağını mı sanıyorsun böyle saldırgan tavırla? Bizim Allah’tan başka kimseden korkumuz yok… Para mı iade et… Bir iş yapıyorsan arkasında duracaksın… Bizde ticaret yapıyoruz müşteriye nasıl davranılması gerektiğini öğrende gel…Öğrenemiyorsan gel ben sana öğretiyim… Yada benim iade isteyen müşterilerimi ara bakalım onlar sana bizden nasıl bahsediyor?…

 6. Mehmet Sonat Kırkağaçlıoğlu

  seninle tartışmıyorum pazartesi dosya numarası veriyorum sana bundan sonra görecez bakalım kim çakal kim neyi öğretiyor sana. gelecem pendikteymiş adresin dava bitsin gelirim merak etme. senin paranı iade etmem söz konusu bile değil. araştır bakalım 30 gün sonra iade eden firma var mı ? senin tarcinim .com yüzünden sunucuya virüs girdi adın gibi bilyorsun bunu. niye çıkıp söylemiyorsun ? benim yüzümden adamın sunucusu çöktü diye niye çıkıp açıklamıyorsun ? hadi bakalım mahkemede görüşeceğiz ben sana gelip sana şunu bunu yaparım demiyorum. madem sen beni ve firma adımı karalıyorsun bende sana basın yoluyla hakaret ve karalama davası açıyorum. hayrılı olsun.

 7. admin

  Sana karşı yaptığım bir hakareti göster önce? Ben o sözde avukata çakal demişim senin adın geçiyor mu orada dikkat et bakalım? Merak etme şikayet var sitesinede yazdım yazacaklarımı. Evet ben 30 günden sonra para iadesi veren firma görmedim ama hesabını silip görüşme imkanlarını kapatan firmada görmedim. Ben işimi kılıfına uydurup yaparım.

  Benim sitem yüzünden server çöktü demek… Senin serverda açık varsa benim yapabileceğim birşey var mı? Benim serverlarım nie çökmeden çatır çatır çalışıyor şu anda peki? Çalıştığın yerleri değiştir o zaman adam gibi hizmet veriyorlarsa. Pendiğe galan boşuna gelme ben web tasarımcıyım mağazada takılmam. Mağaza adresi pendik benden sana bilgi..:) He evine gelicem diyorsan gel çayımı iç. O mahkemeden tazminat bile yesem adımı değişir yine peşini bırakmam. Eğerki paramı iade etmeyecektin bana artislik yapıp sokak ağzıyla “baa artislik yapma kaç kuruşsa paran yatırırım ” demiyecektin. Senin sistem bizi çökertti hesabını açmayacam dersin birşey demem. 20 gün beni oyalayıp 60 milyar zarara soktuktan sonra artislik yaparsan bende paramı isterim. Delikanlı olacaksın. Hizmet veriyorsan hizmetinin arkasında duracaksın. Durmayacaksan bu işi bırakacaksın vesselam. Neyse mahkemede görüşürüz.

Yorum Yazın

Navigate