Türk Ticaret.net Hakkında “Şikayet Var” Sitesinde Yazdığım Şikayetim!

Bundan 1 ay önce kendilerinden bir sanal sunucu satın aldım. Normal sunucularında yer kalmadığı için başka bir sunucu açmaları gerektiğini ve bununda 12 saat süreceğini söylediler. Tamam dedim. 12 saat sonra aradığımda akşam 6’da olcak dediler. Tamam dedim. Akşam 6’da aradım yine yok. Böyle oyalana oyalana tam 1 hafta boyunca oyaladılar beni. En sonunda M.. Hanım ile anlaştım 1 gün daha geçerse siparişimi iptal ederim diye. Tamam dedi. Tabiki bir gün daha geçti siparişimi iptal ettim. Şimdi kendi sunucumu kiraladım onu kullanıyorum artık. Bu sırada sitem için ssl’de lazımdı Ssl’de satın aldım. Heryerde 50 TL’ye satılan aynı marka ssl’i farklı firmalarla çalışmamak için Turkticaret.net’ten 180 TL’ye aldım.

Kiralık sunucum iptal oldu. Sunucu için 542 TL yatırmıştım. Sunucuya lisans almışlar 45 TL lisans parası diye kesip paramı 500 TL olarak iade ettiler! Kullanamadığım sunucunun sözde lisans parasını ödedim yani!

Sonra herşeyi elime almaya karar verdim. Önce bir sunucu aldım. Ardından yurtdışından ssl’i kendim satın aldım direk. Beni kurmak için 3 gün beklettikleri ssl meğer 10 dk’da kuruluyormuş bunu anladım. Şuna bir açıklık getireyim : Yurtdışından hatta Turkticaret.Net’in çalıştığı firmadan bende ssl aldım hem daha ucuza aldım hemde yanlış domaine aldığım için iptal ettirdim ve 1 hafta sonra paramı geri aldım. Hala paramı istiyorum Turkticaret.Net!

En son nameserver satın aldım 1 hafta önce. Hala oturmasını bekliyorum. Müşteri hizmetlerine sorun yazıyorum bana alakasız cevap veriyorlar. Ben anlamadım bu firma nasıl çalışıyor. Turkticaret.Net bana ulaşmak istersen kullanıcı adım : tvurunleri

Ben artık pişmanım böyle bir firmaya bulaştığıma.

1 Yorum Var

  1. Pingback: Türk Ticaret Şikayetim 2 – Fahiş Domain Yenileme – Ebubekir Seyit AKYOL

Yorum Yazın

Navigate