Birşeyler öğrenmek gerek…

Artık zamanı geldide geçiyor bile. 3 yıl oldu webmastercılık oynamaya başlayalı. 3 yıldır birşeyler yapabilmenin peşindeyim ama hala sadece html kodları bildiğimi farkettim geçenlerde. Tuhaf dedim kendi kendime çok tuhaf. Bir şahıs firması ile işe başlayıp, bir şirket çıkardık ortaya ” sadece html kodları bilerek”. Aslında bu oyun o kadarda zor değilmiş.

Google amcanın dilinden birazda olsa anlamaya başladığımı sanıyorum. Lakin google amca bazen kıllık yapabiliyor. Durduk yere ilk sırada olan linki silebiliyor. Anlaşamadığımız zamanlarda oluyor yani.

Yeni birşeyler öğrenmenin zamanı geldide geçiyor bile. Biraz php, biraz css, biraz mysql, biraz java. Bunları öğrenirsem kendimi düşünemiyorum gerçi. Bu kadar bilgisayarkolik bir insan o zaman ne olur bilmem? Kimilerinin pek hoşuna gitmez bu durum ya neyse..:)

Bir zamanlar akıllık edip Yumurcak Tv‘de Çıkan reklamlarda Yumurcak Dünyası.com‘un reklamlarını görüpte Kendimize Yumurcak Dünyası Gen Tr adlı siteyi aldık. Şimdilik onun semeresini yiyoruz ama daha ne kadar yeriz bilmiyorum. Bir gün isim hakkından dolayı elimizden gidebilir. Hayırlısı olsun…

Yazmayı çok severim ama hep yazarken daldan dala hopladığımdan dolayı yazmaya yanaşmıyorum..:)

Bu arada caillou’nun yüzden fazla bölümün izlemek için : Caillou İzle

Yorum Yazın

Navigate